← TendroBase.com

🌍 International Procurement Notice

CN-STANDARD

Notice: 545815-2026

820,000 EUR

Cyprus – Medical equipments – Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Φορητών Ακτινοσκοπικών Συστημάτων για τις Ανάγκες των Νοσηλευτηρίων του Ο.Κ.Υπ.Υ. Α.Ο.49/26

Contracting AuthorityΟργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας
CountryCyprus (CYP)
CPV Code33100000
Publication Date6 August 2026
Deadline18 September 2026
Value820,000 EUR
CurrencyEUR
Notice Typecn-standard

📄 Full notice available on TED Europa (EU Official Journal of the European Union)

View Full Notice on TED →